Prokrastynacja Fizyka Kwantowa

Kiedy słuchałam ostatnio wykładu na z zakresu fizyki kwantowej, to dowiedziałam się o pozornie niemożliwej rzeczy. Chodzi o możliwość eliminacji prokrastynacji (prokrastynacja) i wszelkiego okładania na później za pomocą wyboru.

Tytuł wykładu mówił o światach równoległych, że one istnieją i to właśnie fizyka kwantowa tego dowodzi. Pokazuje ona, że i mogą być jakby jednocześnie dwa zjawiska. Okazuje się, że to Ty wybierasz, obserwując już dany foton, decydujesz, w którymś momencie, że on się już zdecyduje, w którym miejscu jest. Natomiast dopóki go nie oglądasz, to on jest w dwóch miejscach. To udowadnia, że biorąc pod uwagę fizykę kwantową, okazuje się, że rzeczy istnieją jednocześnie, dopóki Ty nie zdecydujesz, że jesteś obserwatorem tych rzeczy.

prokrastynacja skok kwantowy

Prokrastynacja albo produktywność

Jak to się ma tak do prokrastynacji? Jeżeli na przykład są dwie rzeczywistości, z których Ty istniejesz w dwóch wersjach. W jednej z nich wybierasz, że leniuchujesz i czegoś nie zrobisz. W drugiej masz plany, bierzesz się do pracy i realizujesz swoje cele. Tak naprawdę ty decydujesz, w której z tych rzeczywistości chcesz być. Decyzję podejmij świadomie i zacznij działać tak, jak ten Ty, który istnieje w rzeczywistości, gdzie jesteś produktywny.

Jak widzisz, możesz wybrać sobie własną rzeczywistość. Decyzja należy do ciebie. Ty wybierasz, a prokrastynacja przestaje istnieć w Twojej rzeczywistości.

Prokrastynacja likwidacja

Fajnie, że już coraz więcej ludzi budzi się na to, że możemy decydować o tym, w jakiej rzeczywistości chcemy żyć. Później będziemy się uczyć więcej o tym, jak możemy wpływać też na rzeczy na zewnątrz nas. Nie tylko na to, co my robimy, ale też na to, co dzieje się wokół nas.

Przypominam, że mam 5 książek dla najbardziej aktywnych osób pod moimi Live’ami. Dziękuję za komentarze, za reakcje, za udostępnienia. Jak już napiszę książkę i będzie gotowa, to pod tymi Live’ami zobaczę Waszą aktywność i wybiorę pięciu ludzi, którzy dostaną moją książkę w prezencie. Książka będzie o tajemnicach wojny II światowej, która według niektórych jeszcze trwa, a która na pewno może mieć wpływ na to, co się dzieje dzisiaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Odbierz prezent

40 Sposobów Kreowania Wolnego Czasu