Podjadanie To Największa Zmora Kobiet

Przeczytałam ponad 700 stron A4 drobnym druczkiem informacji na temat odchudzania. Okazało się największą zmorą kobiet odchudzających się jest podjadanie.

Po pierwsze trudno się z tym uporać, po drugie niepostrzeżenie dodaje kilogramów. Przekąska to przecież taki malutki posiłek…

Kiedy wreszcie udało mi się uporać z tą zmorą, postanowiłam podzielić się moimi sukcesami z innymi. Jednak chciałam się najpierw upewnić, czy inne kobiety faktycznie miały podobny problem.

Przeszukałam internet w poszukiwaniu informacji

Prześledziłam w tym celu ponad 700 stron materiałów z różnych stron internetowych i forów na temat odchudzania, a w szczególności podjadania. Dla większości kobiet podjadanie stanowi największy problem.

Jednocześnie znalazłam wiele sposobów walki z tym uzależnieniem. Zawsze wychodzi na to, że łatwiej coś powiedzieć i doradzić niż zrobić. Nawyk podjadania bywa tak silny, że żadne argumenty nie przekonują kobiety do tego, żeby właśnie teraz odmówiła sobie przekąski.

Jak zmienic swoje zycie

Pojedyncze decyzje

To właśnie całe mnóstwo takich małych decyzji powoduje w rezultacie przyrost dodatkowych kilogramów. Gdyby jedna przekąska powodowała nagły ściśnięcie w spodniach, to pewnie łatwiej byłoby sobie jej odmówić.

Tymczasem podjadanie jest jak małe robaczki, które potrafią zjeść całe potężne drzewo, którego nie była w stanie powalić żadna silna burza ani nawet piorun.

Dlatego pożegnanie z podjadaniem wymaga wielu drobnych codziennych decyzji. Te decyzje prowadzą nie tylko do uwolnienia od podjadania, ale także do czerpania radości z panowania nad swoim apetytem.

Moje rozwiązanie na podjadanie

Wkrótce udostępnię dla Ciebie Kurs: Pożegnanie z Podjadaniem, dzięki któremu uda Ci się łagodnie i bez żalu pożegnać z Twoim podjadaniem! Tymczasem zapraszam Cię po najnowszego ebooka, zawierającego aż 24 Triki na Podjadanie!

Napisałam na początku, że podjadanie jest największą zmorą kobiet odchudzających się, ale tytuł dla SEO był za długi. Po analizie skróciłam ten tytuł i zostało tylko „kobiet”. Teraz z perspektywy czasu i doświadczenia widzę, że problem ten dotyczy także mężczyzn. Dlatego ogromnie polecam mój najnowszy e-book także mężczyznom, którym pr24 Triki na Podjadanie!

zmieścisz się w spodnie
Podjadanie

21 myśli w temacie “Podjadanie To Największa Zmora Kobiet”

 1. Правила техники безопасности при работе с техническими газами в баллонах
  купить аргон краснодар

 2. Требуется адвокат по разводу? Используйте наши услуги!
  Квалифицированная помощь адвоката по разводу – наша забота
  юрист по разделу имущества после развода москва

 3. Юридическая помощь при разводе с детьми
  адвокат по бракоразводным процессам москва

 4. юриста для вопросов обратиться за адвоката в непонятной ситуации?
  получить для защиты прав?

 5. Как купить арендный бизнес в Москве и не прогадать: практические советы
  купить арендный бизнес с арендатором в москве или области

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Odbierz prezent

40 Sposobów Kreowania Wolnego Czasu