Największa zmora kobiet odchudzających się

Przeczytałam ponad 700 stron A4 drobnym druczkiem informacji na temat odchudzania. Okazało się największą zmorą kobiet odchudzających się jest podjadanie.

Po pierwsze trudno się z tym uporać, po drugie niepostrzeżenie dodaje kilogramów. Przekąska to przecież taki malutki posiłek…

Kiedy wreszcie udało mi się uporać z tą zmorą, postanowiłam podzielić się moimi sukcesami z innymi. Jednak chciałam się najpierw upewnić, czy inne kobiety faktycznie miały podobny problem.

Prześledziłam w tym celu ponad 700 stron materiałów z różnych stron internetowych i forów na temat odchudzania, a w szczególności podjadania. Dla większości kobiet podjadanie stanowi największy problem.

Jednocześnie znalazłam wiele sposobów walki z tym uzależnieniem. Zawsze wychodzi na to, że łatwiej coś powiedzieć i doradzić niż zrobić. Nawyk podjadania bywa tak silny, że żadne argumenty nie przekonują kobiety do tego, żeby właśnie teraz odmówiła sobie przekąski.

Jak zmienic swoje zycie

To właśnie całe mnóstwo takich małych decyzji o przekąsce powoduje w rezultacie przyrost dodatkowych kilogramów. Gdyby jedna przekąska powodowała nagły ściśnięcie w spodniach, to pewnie łatwiej byłoby sobie jej odmówić.

Tymczasem podjadanie jest jak małe robaczki, które potrafią zjeść całe potężne drzewo, którego nie była w stanie powalić żadna silna burza ani nawet piorun.

Dlatego pożegnanie z podjadaniem wymaga wielu drobnych codziennych decyzji, które prowadzą nie tylko do uwolnienia od podjadania, ale także do czerpania radości z panowania nad swoim apetytem.

Wkrótce udostępnię dla Ciebie Kurs: Pożegnanie z Podjadaniem, dzięki któremu uda Ci się łagodnie i bez żalu pożegnać z Twoim podjadaniem! Tymczasem zapraszam Cię po najnowszego ebooka, zawierającego aż 24 Triki na Podjadanie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Odbierz prezent

40 Sposobów Kreowania Wolnego Czasu