Odchudzanie czas zacząć – kiedy?

Kiedy jest czas, żeby zacząć odchudzanie? Tak naprawdę mój czas na odchudzanie zaczął się w marcu 2022. Piszę o tym odchudzaniu dopiero teraz, kiedy zrzuciłam . Moja metoda jest prosta, ale jednocześnie bardzo elastyczna. Nie potrzebujesz być na specjalnej diecie ani uprawiać zabójczych ćwiczeń. Właściwie nie musisz wcale ćwiczyć ani liczyć kalorii.

Nawyk odchudzania

Skuteczność odchudzania zależy od nawyków, jakie towarzyszą nam każdego dnia. Pomyśl, jakie Twoje nawyki doprowadziły do tego, że Twoja waga pokazuje liczbę, której nie chcesz? To właśnie te nawyki chcesz zmienić.

Nawyków ciężko się pozbyć, ale dużo łatwiej jest je zamienić na inne. Oczywiście, zamiana nawyków także nie jest łatwa. Jednak istnieją metody, dzięki którym czas odchudzania można zacząć z powodzenia.

Odchudzanie czas zacząć

Nie spiesz się, podejdź do tematu czasu odchudzania na luzie. Nie musisz nagle zmieniać swojego życia o 180 stopni tylko dlatego, że zaczynasz się odchudzać. Diametralne zmiany często prowadzą do porażki, ponieważ są zbyt drastyczne i męczące. Mój program „…” nie polega na zamęczaniu Cię dietą ani ćwiczeniami.

Jak znaleźć czas, aby zacząć odchudzanie

Kiedy przychodzi czas, aby zacząć odchudzanie, znajdujemy mnóstwo powodów, żeby go jednak nie zaczynać. Nigdy nie jesteśmy gotowi na totalną zmianę nawyków żywieniowych. Jednak na małą zmianę zawsze jesteś gotowy/gotowa! Dlatego najlepszy czas na odchudzanie to !

Mała zmiana jest kluczem do sukcesu

Wyobraź sobie, że nagle porzucasz swoje dotychczasowe nawyki i nagle pijesz 3 litry wody dziennie. Dodatkowo jesz tylko zdrowe posiłki w ograniczonych ilościach. Może jeszcze nawet ćwiczysz trzy razy w tygodniu po godzinie. Taka zmiana! Jak długo to wytrzymasz? Czy masz aż tak silną wolę? Wyobraź sobie, czy nie będziesz miał/miała pokusy, żeby wrócić do starego życia? Czy to nie pachnie porażką od samego początku?

Są ludzie, którym się to udaje. Można ich podziwiać za wytrwałość i ciężką pracę. Ja wybieram sposób, dzięki któremu nie muszę znajdywać dodatkowego czasu na mój program odchudzania. Robi się go po prostu mimochodem i nie rezygnuje z dotychczasowego trybu życia.

Mała zmiana jest nieodczuwalna dla naszego umysłu, który chce wszystko osiągać w łatwy sposób. Zatem oszczędzajmy energię i czas. Tymczasem ja całą swoją energię wkładam w stworzenie odpowiednich materiałów, abyś Ty też miał/miała możliwość skorzystania z mojego programu odchudzania z gwarancją efektu. Zapisz się już dziś na listę oczekujących. Otrzymasz informacje o programie, kiedy tylko będzie gotowy! Zapisz się . Ja też nie mogę doczekać się premiery!

Twoje potrzeby są najważniejsze

Aby mój program odchudzania z gwarancją efektu był w pełni dostosowany do Twoich potrzeb, proszę Cię o wypełnienie krótkiej anonimowej ankiety. Dziękuję
Ankietę znajdziesz tutaj.

8 myśli w temacie “Odchudzanie czas zacząć – kiedy?”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Odbierz prezent

40 Sposobów Kreowania Wolnego Czasu